Noclegi pracownicze Radom

Jeśli posiadacie Państwo firmę zatrudniającą pracowników terenowych, macie Państwo zlecenie w Radomiu lub okolicy i szukacie odpowiedniego miejsca na nocleg dla siebie i podkomendnych, oferujemy najlepsze i najtańsze noclegi pracownicze w Radomiu. W naszych pomieszczeniach znajdziecie Państwo miejsce nawet dla kilkunastu pracowników, dodatkowo będziecie mogli bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy na naszej posesji, a także znajdziecie odpowiednie przestrzenie na Wasz sprzęt w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach gospodarczych.

Oferujemy na dodatkowe zamówienie, całodzienne wyżywienie dla Was i Waszych pracowników (catering). Macie Państwo do dyspozycji bogato wyposażone pokoje pracownicze, dostęp do kuchni i łazienki. Na placu możecie Państwo korzystać z rekreacji i wypoczywać w ogrodzie, a także spędzać czas przy grillu.

W okolicy naszych noclegów pracowniczych, znajdziecie Państwo wiele atrakcji dla siebie i dla Państwa pracowników. Nasze pokoje położone są w centrum Radomia, nieopodal ważnych miejsc rozrywki czy kultury. W niedużej odległości znajdują się parki, kina, teatr, centrum handlowe, dworce PKP i PKS. Dojazd do nas również jest bardzo atrakcyjny, bo można tu dojechać bezpośrednio z drogi krajowej 12.

Ceny naszych pracowniczych noclegów ustalamy zawsze indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta, ilość pracowników. Zachęcamy do kontaktu z nami, za pośrednictwem formularza kontaktowego, abyśmy mogli przedstawić Państwu szczegóły naszej oferty.