Noclegi Radom

W naszej ofercie znajdziecie Państwo noclegi w Radomiu. W pełni wyposażone pokoje, stylowo i nowocześnie urządzone, na pewno pozostaną na długo w Państwa pamięci. W naszych pokojach dbamy o ciepłą, domową atmosferę, zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych Gości i noclegi przygotowujemy indywidualnie do ich potrzeb.

Nasza posesja jest ogrodzona, posiadamy również parking na kilka samochodów, abyście mogli Państwo czuć się u nas jeszcze bardziej komfortowo i bezpiecznie. Na Gości szukających czegoś więcej niż noclegów, mamy przygotowane atrakcje w postaci ogrodu, grilla, zestawu mebli ogrodowych, placu zabaw dla dzieci. Będziecie mogli Państwo w tej "zielonej atmosferze" nie tylko się zrelaksować, ale także miło spędzić czas w gronie rodziny czy znajomych, bawiąc się i jedząc grillowane potrawy.

Nasze najlepsze noclegi w Radomiu, to dobrze wyposażone pokoje, czyste i schludne, dostęp do łazienki i kuchni, wewnątrz Internet WiFi, zawsze ciepła atmosfera. Każdy pokój posiada własny komplet sztućców i talerzy, a dla zwiększenia przyjemności bycia naszymi Gośćmi dodajemy do każdego noclegu coś ekstra.

Nasza baza noclegowa położona jest w centrum Radomia, niedaleko dworców PKP i PKS. Nasi Goście będą mieli w zasięgu również parki, zalew, kina, teatr, centrum handlowe i wiele innych radomskich atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia. Dojazd do naszego domu nie powinien nikomu nastręczyć trudności, bo możecie Państwo do nas dojechać bezpośrednio od drogi krajowej nr 12.Dla Państwa wygody, na stronie Głównej prezentujemy mapę naszej lokalizacji, na której możecie Państwo sprawdzić jak dojechać do naszego domu.

Cennik naszych noclegów w Radomiu znajdziecie Państwo tutaj, jednak nigdy nie traktujemy go tak sztywno i, aby Goście czuli się usatysfakcjonowani, dostosowujemy go zawsze indywidualnie do ich potrzeb, do ilość wynajmowanych pokoi i do długości noclegów.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.