Pokoje Radom

Oferujemy Państwu wynajem gustownie urządzonych pokoi w Radomiu. Noclegi nasze zlokalizowane są w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP, PKS. W naszych pokojach zawsze będziecie czuć się Państwo komfortowo, bo są one ergonomicznie i stylowo wyposażone. O Państwa bezpieczeństwo również troszczymy się zapewniając chroniony parking na solidnie ogrodzonej posesji.

Wyposażenie pokoi

W każdym pokoju znajdziecie Państwo zestaw sztućców i talerzy, a także komplet mebli i niespodzianki. Każdy pokój ma swobodny dostęp do łazienki. Nasze pokoje w Radomiu są zawsze czyste i schludne, dbamy nieustannie o to, aby swym standardem zapewniły Państwu najwyższy komfort i wygodę.

Jako nasi Goście, będziecie mieć Państwo dostęp do kuchni, a w niej będzie mogli korzystać z wysokiej klasy garnków. Dodatkowo, dla Państwa wygody, na zamówienie, możemy zapewnić całodzienne wyżywienie (catering).

Ułatwienia dla Gości

Oferujemy najlepsze pokoje do wynajęcia w Radomiu, każdemu naszemu gościowi zapewniając dostęp do sieci WiFi. U nas będziecie mogli Państwo nie tylko odpocząć, ale także dopełnić jakichkolwiek służbowych formalności, korzystając z sieci Internet.

Radomskie atrakcje

W okolicy naszych pokoi, znajdziecie Państwo wiele radomskich atrakcji, między innymi: park, kina, zalew z możliwością plażowania, galerię handlową, a także popularne kluby i eleganckie restauracje. Dojazd do nas jest wyjątkowo łatwy, bo w Radomiu prowadzi do nas droga wojewódzka. Z dokładnym położeniem i możliwościami dojazdu możecie Państwo zapoznać się na stronie Głównej.

Cennik naszych noclegów w Radomiu znajdziecie Państwo na stronie Głównej - są one orientacyjne, bo zawsze wychodzimy naprzeciw naszym gościom i ceny pokoi ustalamy indywidualnie, w zależności od ilości wynajmowanych pomieszczeń i ilości osób, które nasze pokoje odwiedzą.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, macie jakiekolwiek pytania, a planujecie podróż do Radomia i będziecie potrzebować noclegu, zachęcamy do złożenia zapytania poprzez formularz na stronie Kontakt.